O NAS

RJ Auto Serwis

Dobry warsztat samochodowy w korzystnej lokalizacji – taki opis idealnie pasuje do RJ Auto Serwis, oferujący pełen zakres usług, które związane są z codzienną eksploatacją aut. Oferujemy kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych.

Obsługujemy wszystkie marki samochodów, wykonywane usługi opierają się na zaleceniach producentów. Gwarantujemy wykonanie usługi na poziomie producenta w konkurencyjnej cenie. RJ Auto Serwis to serwis, gdzie Twoim samochodem zaopiekuje się profesjonalny zespół, zarówno w trakcie przeglądu, jak i naprawy poważniejszej usterki.

Wyróżnia nas krótki czas napraw oraz wysoki poziom obsługi klienta. Podczas każdej naprawy nasi mechanicy dokonują bezpłatnej kontroli opon, świateł, wycieraczek, poziomu płynów eksploatacyjnych i oleju, a doradcy klienta udzielają szczegółowych informacji, co i dlaczego powinno być zrobione w danym samochodzie. Wykonujemy tylko tą usługę, która została zaakceptowana przez Klienta, uprzednio podając szacowaną cenę.

Serwis samochodowy pod naszym logo znajduje się w Jankach przy ulicy ul. Wspólnej 48. Nasz Warsztat samochodowy opiera się na kilku fundamentach. To wiedza, doświadczenie, korzystna logistyka oraz bogato wyposażony park maszynowy pozwalający na kompleksową diagnostykę oraz naprawy wszystkich pojazdów. Mechanika samochodowa to dla pracowników naszego serwisu nie tylko praca, ale i pasja.